Mühendislik Eğitimleri

Farklı Disiplinlerde Eksiksiz Analiz Eğitimleri


Firmamız bünyesinde alanında uzman analiz mühendisleri tarafından, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar farklı disiplinlerde analiz eğitimleri verilmektedir. Analiz eğitimlerimiz 4 ana disipline ayrılmaktadır. Çok disiplinli mühendislik çalışmaları ve zorlu mühendislik çözümleri üzerine hazırladığımız eğitimlere katılarak kendinize değer katın.


Sonlu Elemanlar Teorisi, Geometri Hazırlama, Doğrusal ve doğrusal olmayan statik analizler, modal, şok ve titreşim analizleri, burkulma ve yorulma analizleri gibi implicit ve çarpışma, patlama, balistik ve metal şekillendirme gibi explicit analiz eğitimleri firmamız bünyesinde sağlanmaktadır.
Sonlu Hacimler Teorisi, Akışkan Özellikleri, CFD Analiz modelinin oluşturulması, Inlet – Outlet Tanımlamaları, İç Akış Analizleri, Dış Akış Analizleri, Isı Transferi Analizleri, Çok fazlı akış analizleri ve akışkan – katı etkileşimi gibi çok fizikli problemlere yönelik analiz eğitimleri firmamız bünyesinde sağlanmaktadır.
Alçak/Yüksek Frekans Tanımı, Manyetik Alan/Kuvvet, Güç Kaybı Analizleri, Radar Kesit Alan Analizleri, Anten Tasarımı, Güç ve Sinyal Bütünlüğü Analizleri nin eğitimleri firmamız bünyesinde sağlanmaktadır.
Gerçek hayatta mühendislik problemleri sadece tek bir fizik ile çözüme kavuşturulamayabilir. Bu durumda çok disiplinli mühendislik çalışmaları yapmak gerekecektir. Simunes İleri Teknoloji A.Ş. firması olarak çözüm ortaklarımıza farklı mühendislik fizikleri ile ( Yapısal, Akışkan ve Elektromanyetik ) kapsamlı optimizasyon çözümleri sunuyor ve eğitimlerimizi de bu alanda şekillendiriyoruz.

Hemen Teklif Alın


SIMUNES'in gelişime açık, dinamik yapısı ve her biri alanında uzman kadrosuyla iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında teklif almak için bize ulaşın.

  • info@simunes.com
  • +90 312 400 06 84


Talebiniz başarılı şekilde alındı. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.
Üzgünüz, bir şeyler ters gitti.