3DEXPERIENCE SIMULIAworks

3DEXPERIENCE Platformunun Güçlü Analiz Yeteneklerini Keşfedin.


SIMULIAWorks, içinde yaşadığımız dünyayı ortaya çıkarmasını sağlayan gerçekçi simülasyon uygulamaları sunar. fiziksel prototipler oluşturmadan önce malzeme ve ürünlerin performansını, güvenilirliğini ve değerlendirme sürecini hızlandırır.


Simunes Armada yazılım ortak kuruluşudur.

Simunes bir Armada Group şirketidir.
SIMULIA, bulut tabanlı 3DEXPERIENCE® platformunun, güçlü ve işbirliğine dayalı simülasyon çözümleri portföyüdür. Tam veri ilişkilendirme ile tasarımlarınız için mühendislik zorluklarını çözerek tasarım inovasyonunu hızlandırmanızı sağlar. Sezgisel, etkileşimli 3DEXPERIENCE platformu, ekiplerinizin 3B simülasyon sonuçlarını paylaşmasına ve görselleştirmesine ve bir web tarayıcısı ile her yerden gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmasına olanak tanır. Ayrıca, proje teslimini hızlandırmak için kolayca görevler oluşturabilir ve atayabilir ve birden fazla projeyi yönetebilirsiniz.
Çoklu Fizik Simülasyonu
FEA, CFD, FEM ve Co-Simulation için ihtiyacınız olan her şey birleşik bir paket içinde.
Tasarım Simülasyonu ve Optimizasyonu
Ürün tasarımını ve kalitesini iyileştirin ve uzmanlarla işbirliğini geliştirin.
Modelleme ve Görselleştirme
Simülasyon modelleri ve sonuçları hakkında yaratın, birleştirin, ağ yapın, modelleyin, tamamlayın ve öğrenin.
Simülasyon Süreç Yönetimi
Ürün analizi ve tasarımı için simülasyon süreci yetenekleri, inovasyonun en kritik aşamalarında erken rehberlik sağlar.Bulut Tabanlı Simülasyon Yazılımı

Piyasada kanıtlanmış yerleşik Abaqus çözücü teknolojisinden yararlanarak, en basit doğrusal statik analizden en karmaşık doğrusal olmayan düşme testi ve etki analizlerine kadar her türlü yapısal analiz görevini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Simülasyonları hem yerel makinenizde hem de bulutta çalıştırabilirsiniz . Yenilikçi, başarılı ürünler yaratmanın tüm yönleriyle size yardımcı olmayı amaçlayan, platformda bulunan ve büyüyen uygulama paketinden yararlanın.

3DEXPERIENCE Works ile Simülasyonu İhtiyaçlarınıza Göre Ölçeklendirin

3D EXPERIENCE Works portföyünün bir parçası olmak, 3DEXPERIENCE Works Simulation'ın ihtiyaç duyduğunuz anda ihtiyaçlarınıza en uygun simülasyon özelliklerini seçmeniz için size esneklik sağladığı anlamına gelir. Kullanabileceğiniz roller hakkında bilgi edinin.


SIMULIA Analiz Rolleri

3DEXPERIENCE platformunun SIMULIA rollerini keşfedin.


STRUCTURAL DESIGNER

SOLIDWORKS Simulation'ı sıkı bir şekilde entegre edilmiş, bulut tabanlı bir çözümle genişletin ve karmaşık fiziği güvenle çözün.


STRUCTURAL ENGINEER

Abaqus simülasyon teknolojisiyle genişletilmiş, ürün geliştirme süreçlerini işbirliği ve simülasyon için benzersiz yetenekler sağlar.


PLASTICS INJECTION ENGINEER

Erimiş plastiğin kalıp boşluğuna akışını simüle edererek ürünlerin doğrulama ve optimize edilmesine yardımcı olacak sonuçlar sağlar.


STRUCTURAL PERFORMANCE ENGINEER

Ürün mühendisliğinde yeniliği artırır ve son teknoloji Abaqus simülasyon teknolojisini kullanır.


STRUCTURAL MECHANICS ENGINEER

Ürün davranışının yapısal doğrusal ve doğrusal olmayan statik, düşük ve yüksek hızlı dinamik ve termal simülasyonunu gerçekleştirmenizi sağlar.


FLUID DYNAMICS ENGINEER

Yüzey gerilimi, dönen bölgeler ve serbest yüzey akışı gibi çeşitli gelişmiş özellikleri de sunar ve kullanıcıların karmaşık akış senaryolarının simüle etmesini sağlar.


DURABILITY AND MECHANICS ENGINEER

Durability and mechanics engineer ile Explicit dinamik, dayanıklılık ve yorulma gibi gelişmiş yapısal simülasyonları geliştirin.


DURABILITY PERFORMANCE ENGINEER

Çelik, alüminyum veya diğer metaller ile ürün tasarlayan birçok şirket tarafından endüstrilerde kullanılan bir fiziksel simülasyon disiplinidir


SIMULATION COLLABORATOR

SIMULIAworks şirket genelinde oluşturulmuş olan farklı tasarımları kontrol etmenizi, karşılaştırmanızı ve ortak kararlar almanızı kolaylaştırır.


ELECTROMAGNETICS ENGINEER

Antenlerin, mikrodalga bileşenlerinin ve elektro-mekanik cihazların optimizasyonu da dahil olmak üzere elektromanyetik simülasyonlar gerçekleştirin.


3D MOTION CREATOR

3D Motion Creator, gerçek hayat benzeri bir deneyim için son derece etkileşimli, tamamen sürükleyici ve sıkı bir şekilde entegre edilmiş bir hareketli tasarım ortamını sağlar.


Hemen Teklif Alın


SIMUNES'in gelişime açık, dinamik yapısı ve her biri alanında uzman kadrosuyla iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında teklif almak için bize ulaşın.

  • info@simunes.com
  • +90 312 400 06 84


Talebinizi başarılı şekilde aldık. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.
Üzgünüz, bir sorun oluştu.