SIMULIA

SIMULIA, kullanıcıların içinde yaşadığımız dünyayı ortaya çıkarmasını sağlayan gerçekçi simülasyon uygulamaları. SIMULIA uygulamaları, fiziksel prototipler oluşturmadan önce malzeme ve ürünlerin performansını, güvenilirliğini ve güvenliğini değerlendirme sürecini hızlandırır.

SIMULIA Uygulamaları

SIMULIA'nın Sektör Lideri Simülasyon Uygulamalarını keşfedin!


Abaqus

Çoklu fizik problemlerini çözmek için kullanılan önemli yeteneklere sahiptir. Abaqus yetenekleri, günümüzde kullanılan ürünler ve mühendislik projelerindeki birçok mühendislik uygulaması için yaygın olarak kullanılmaktadır.


Isight

Isight sektör lideri çözüm, dağıtılmış bilgi işlem kaynakları arasında yürütmelerini otomatikleştirmek, ortaya çıkan tasarım alanını keşfetmek ve ilgili optimal tasarım parametrelerini belirlemek için kullanılır.

CST Studio Suite

CST Studio Suite®, elektromanyetik (EM) bileşenleri ve sistemleri tasarlamak, analiz etmek ve optimize etmek için yüksek performanslı bir 3D EM analiz yazılım paketidir. CST Studio Suite'te tek bir kullanıcı arabiriminde bulunur.


Tosca

Tosca optimizasyon paketi, sonlu elemanlar analizi (FEA) ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) simülasyonlarına dayalı özel hızlı ve güçlü yapısal ve akış optimizasyon çözümleri sunar.

Fe-safe

fe-safe, Sonlu Eleman modelleri için yorulma analizi yazılımında teknik liderdir. Yorulma analizi yazılımı için bir ölçüt oluşturmaya devam etmesini sağlamak için endüstri ile işbirliği içinde sürekli olarak geliştirilmiştir. Tek bir jeton havuzu aracılığıyla birleşik erişim sağlar.


XFlow

SIMULIA'nın Akışkan Simülasyon portföyünün bir parçası olarak yüksek doğruluklu Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) uygulamaları için parçacık tabanlı Lattice-Boltzmann teknolojisi sunar.

Hemen Teklif Alın


SIMUNES'in gelişime açık, dinamik yapısı ve her biri alanında uzman kadrosuyla iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında teklif almak için bize ulaşın.

  • info@simunes.com
  • +90 312 400 06 84


Talebiniz alındı. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.
Üzgünüz, bir sorun oluştu.